Oświadczenie o ochronie danych osobowych

Firma Metal Improvement Company (MIC) traktuje ochronę Państwa danych osobowych bardzo poważnie i ściśle przestrzega przepisów o ochronie danych osobowych. Dane osobowe są pobierane przez niniejszą stronę internetową jedynie w niezbędnym technicznie zakresie. Zgromadzone dane nie są nigdy sprzedawane ani przekazywane osobom trzecim z jakichkolwiek innych powodów.

Poniższe oświadczenie ma na celu wyjaśnienie Państwu, w jaki sposób zapewniamy tę ochronę i jakie dane są pobierane w jakim celu.

Przetwarzanie danych na niniejszej stronie internetowej

Spółka Metal Improvement Company automatycznie pobiera i gromadzi w swoich plikach dziennika serwera informacje przekazywane nam przez Państwa przeglądarkę. Należą do nich:

  • Typ/wersja przeglądarki
  • Stosowany system operacyjny
  • Referer URL (odwiedzana wcześniej strona)
  • Nazwa hosta komputera (adres IP)
  • Data i godzina wysłania zapytania na serwer

Dane te nie są wiązane z innymi źródłami danych i są one usuwane po przeprowadzeniu oceny statystycznej.

Dodatkowe - nieautomatyczne - przetwarzanie danych na stronie internetowej

Na naszych stronach internetowych oferujemy dodatkowe - dobrowolne - usługi, pozwalające na gromadzenie wprowadzonych przez użytkownika danych.

Prawo do informacji

Zawsze przysługuje Państwu prawo do uzyskania informacji o zgromadzonych danych dotyczących Państwa osoby, pochodzeniu i odbiorcy tych danych oraz celu ich przechowywania. Informacje o zgromadzonych danych uzyskają Państwo od naszej firmy. W tym celu mogą Państwo skontaktować się z nami, korzystając z dowolnej możliwości kontaktu podanej w naszej nocie prawnej.

Więcej informacji

Państwa zaufanie jest dla nas niezmierne ważne. Dlatego zawsze chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji i odpowiedzi dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, na które nie znaleźli Państwo odpowiedzi w niniejszym oświadczeniu, lub jeżeli chcieliby Państwo kiedykolwiek poszerzyć te informacje, prosimy o kontakt, korzystając z jednej z możliwości kontaktu podanych w nocie prawnej.