Jakość powłok technicznych

Nasi doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy zaoferują Państwu najwyższe standardy jakości, świadczeń i techniki poprzez zastosowanie najnowszej i dopasowanej do danego przypadku zastosowania technologii. Tym samym zapewniamy również trwałe zachowanie aktualnych standardów środowiskowych. Posiadamy wysoko rozwinięte urządzenia laboratoryjne i odpowiednią wiedzę fachową, aby stworzyć i wykonać wysokowydajne powłoki dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Ponadto w razie potrzeby jesteśmy w stanie do powleczenia Państwa części standardowymi, licencjonowanym powłokami, jakie są zwykle dostępne w ofertach handlowych.

Posiadamy potencjał do nanoszenia powłok na części w każdym kształcie i wielkości, od najmniejszego zamknięcia do dużych prefabrykowanych podzespołów, które ważą wiele ton.

W uzupełnieniu jesteśmy w stanie wykonać powłoki zgodnie z Państwa specyfikacjami poprzez zastosowanie wysokowartościowych procedur kontroli. Nasze instalacje mają wiele dopuszczeń OEM do wykonywania powłok w branży lotniczej, przemyśle samochodowym i innych gałęziach przemysłu.. Zaliczają się do nich m.in. certyfikaty u FAA, AS9100, NADCAP i ISO 9001/9008 , które mogą być zachowane w Państwa procesach obróbki.